Chiny Cegły węglowe Magnesia producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Will

Numer telefonu : +8613027622865

Free call
Zhengzhou Xinyu Import Export Trade Co., Ltd.

Zhengzhou Xinyu Import Export Trade Co., Ltd.

Zapewnij silną gwarancję dla pieców przemysłowych!

Zhengzhou Xinyu Import Export Trade Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter
marki: XINYU REFRACTORY Ilość pracowników: 50~200
Coroczne wyprzedaże: 6660000-8880000 Rok założenia: 1998
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Zhengzhou xin yu import eksportowa współpraca handlowa., LTD jest profesjonalistą zaangażowanym w międzynarodowy przemysł żelaza i stali, hutnictwa, cementu, szkła i innych branż wysokotemperaturowych z rozwojem materiałów ogniotrwałych, produkcją, sprzedażą i serwisem itp., I nosi projektowanie termiczne urządzeń wysokotemperaturowych, montaż konstrukcji ogniotrwałych, użytkowanie, konserwacja i usługi techniczne związane z integracją działalności związanej z generalnym wykonawstwem pieców przemysłowych. Firma polega na współpracy z nową technologią materiałów wysokotemperaturowych w Zhengzhou xinyu., LTD. Ponad 20 lat doświadczenia i fundamentów w produkcji materiałów ogniotrwałych jest zaangażowana w poprawę globalnego cyklu użytkowania przemysłowych pieców wysokotemperaturowych, zmniejszenie zużycia energii i zapewnienie wysokiej jakości usług!

Zhengzhou xinyu nowa technologia materiałów wysokotemperaturowych co., LTD. Jest profesjonalnym przedsiębiorstwem produkującym materiały ogniotrwałe o niezależnej osobowości prawnej. Firma została założona w 1990 i ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów ogniotrwałych. Firma znajduje się w mieście Gongyi, w prowincji Henan, która słynie z bazy produkcji materiałów ogniotrwałych. Zarejestrowany kapitał spółki wynosi 22 miliony juanów , firma ma silną siłę techniczną, a firma jest zaangażowana w długoterminową współpracę techniczną z instytutem badawczym materiałów ogniotrwałych luoyang z grupy sinosteel, stale badając i rozwijając nowe produkty i technologie. Z wieloma nowoczesnymi zakładami konstrukcji stalowych, zaawansowaną automatyczną produkcją sprzęt, zaawansowane urządzenia do testowania i naukowa technologia produkcji, firma przeszła system zarządzania jakością iso9001: 2008, iso14001: 2004 system zarządzania środowiskowego, z dźwiękowym systemem zapewnienia jakości. Firma posiada 8 nowoczesnych linii produkcyjnych, w tym nieokreślone materiały ogniotrwałe, odlewane materiały ogniotrwałe , prefabrykowane materiały ogniotrwałe, funkcja ciągłego odlewania jonowe materiały ogniotrwałe, elementy funkcjonalne wentylacji kadzi, wysokiej jakości cegły magnezowo-aluminiowe spinelowe, wysokiej jakości cegły magnezowo-węglowe, przesuwna dysza kadzi itp., o rocznej zdolności produkcyjnej 200 000 ton. Produkty dobrze sprzedają się w stali wuhan, osiem stali, Zhuhai Yuefeng, Ning Steel i innych przedsiębiorstw stalowych, i przez lata eksportowane do Indii, Wietnamu, Pakistanu, Indonezji, Iranu, Ukrainy i innych krajów przez użytkowników krajowych i zagranicznych uzależnienia i pochwały.

Aby dostosować się do nowego trybu działania i zarządzania krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw stalowych, firma w odpowiednim czasie dostosowuje swoją strategię biznesową, przyjmuje połączenie silnych i mocnych, uzupełniających się korzyści, aby zapewnić projektowanie produktu, badania i rozwój, budowę na miejscu i wytyczne techniczne kompleksowa usługa śledzenia jakości. Aby rozwiązać problemy z klientami w najszybszy sposób, aby zaspokoić potrzeby klientów. Firma będzie „jakość przetrwania, nauki i technologii w celu rozwoju”, jest gotowa do współpracy z nowymi i starzy użytkownicy szczerze, tworzą genialne.

Historia
W 1995 roku zainwestował 6 milionów juanów w budowę fabryki w baitupo, mieście beishankou, mieście gongyi.

W 1997 roku firma utworzyła i uruchomiła linię produkcyjną o rocznej produkcji 60 000 ton do finalizacji i finalizacji produktów. Opracowano nową serię cegieł magnezytowo-węglowych i zastosowano je w chińskiej grupie żelaza i stali Wuhan. Żywotność kadzi została zwiększona z oryginalnych pieców 30-40 do 60-80, a żywotność kadzi została zwiększona z 5 godzin do 12 godzin dzięki zastosowaniu powłoki magnezowej zamiast płyty izolacyjnej na kadzi pośredniej.

Od 1997 do 2002 r . Nawiązał współpracę z Xinjiang Baishan Iron & Steel Group, Wuan Iron & Steel Group, Tianjin Rongcheng Iron & Steel Group i Zhongyuan Special Steel Group w celu dostarczania produktów i ogólnych usług kontraktowych dla kadzi i połowy kadzi.

W 2002 r . Fabryka została rozbudowana o 4 nowe prasy o wadze 1000 ton i 4 nowe prasy o wadze 630 ton oraz 2 nowe magazyny o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, o rocznej wydajności 200 000 ton.

W 2005 r . Firma zakupiła 50 000 metrów kwadratowych gruntów przemysłowych w parku przemysłowym Beishankou, zbudowała nową fabrykę i zbudowała półautomatyczną linię produkcyjną o rocznej wydajności 200 000 ton.

W latach 2008–2015 zainwestowano kolejne 30 milionów juanów w celu dalszej modernizacji fabryki i modernizacji półautomatycznej linii produkcyjnej. Ponadto istnieją 2 nowe budynki biurowe, duży magazyn o powierzchni 3000 metrów kwadratowych, młyn ramon 4R, 165-metrowy wysokotemperaturowy piec tunelowy, 200 nowych pieców suszarniczych, 15 ton pojazdów i innych urządzeń.

W 2018 r. W odpowiedzi na chińską politykę ochrony środowiska zainwestuje 10 mln juanów w unowocześnienie nie sfinalizowanych produktów.

W 2018 r., W odpowiedzi na wezwanie One Belt And One Road, firma otworzyła spółkę zależną w pełni zależną od handlu zagranicznego i rozpoczęła niezależną działalność międzynarodową.

W lipcu 2019 r. Zostanie zbudowana nowa linia produkcyjna o rocznej produkcji 1,5 mln ton nowych automatycznych niezakończonych produktów, a inwestycja w wysokości 6 mln juanów zostanie zainwestowana w modernizację i przekształcenie sfinalizowanych produktów.

Do końca 2019 roku firma ma 8 podległych działów funkcjonalnych, 1 zespół badawczo-rozwojowy, 5 stałych i nieutrwalonych linii produkcyjnych, a jej kompleksowa roczna zdolność produkcyjna osiągnęła 2,3 miliona ton.

Usługa
 • 1. Xinyu oporny zapewnia bezpłatny pre-sprzedaży konsultacyjnej / darmowe próbki markingXinyu ogniotrwałych może zapewnić ogólną konstrukcję pieca.

 • 2. Materiał ogniotrwały Xinyu zapewnia 12 godzin szybkiej odpowiedzi przedsprzedażowej i bezpłatnych konsultacji. Klienci mogą uzyskać wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

 • 3. Materiały ogniotrwałe Xinyu zapewniają bezpłatne tworzenie i testowanie próbek.

 • 4. Materiał ogniotrwały Xinyu przyjmuje ścisły system kontroli jakości produkcji.

 • 5. Materiały ogniotrwałe Xinyu wykorzystują zaawansowany sprzęt badawczy, taki jak: mikroskop do analizy dużych obrazów, maszyna do badania wytrzymałości na ściskanie, piec do badania odporności na szok termiczny. Stworzyliśmy doskonały i ścisły system kontroli jakości, aby zapewnić doskonałą jakość naszych produktów.

 • 6. Materiały ogniotrwałe Xinyu obsługują szybką dostawę 1-7 dni, mamy dużą liczbę produkcji i spotu, konwencjonalne materiały odporne, zapewniamy szybki czas dostawy 5-7 dni. W przypadku dużych zamówień i specjalnych wymagań, zajmiemy się najpierw i wyprodukuj dla ciebie towary po raz pierwszy.

 • 7. 24-godzinny czas reakcji serwisu posprzedażnego: gwarantujemy wsparcie techniczne po sprzedaży w ciągu 24 godzin od otrzymania powiadomienia klienta.

 • 8. Telefoniczna wizyta zwrotna: nasz zespół posprzedażny będzie co miesiąc dzwonił do użytkowników w okresie gwarancji, aby śledzić stan pracy produktów, aby znaleźć i rozwiązać problemy.

 • 9. Materiały ogniotrwałe Xinyu zawierają wskazówki dotyczące instalacji na miejscu.

 • 10. Aby uzyskać więcej informacji na temat materiałów ogniotrwałych, skontaktuj się z nami! Zapraszamy do konsultacji i czekamy na współpracę z Tobą!

Nasz zespół
Firma ma 150-osobowy zespół produkcyjny, 15-osobowy zespół badawczo-rozwojowy, 20-osobowy zespół sprzedaży, 8-osobowy zespół obsługi posprzedażnej, 10-osobowy biurowy zespół administracyjny i 6-osobowy zespół handlu zagranicznego ludzie

 • Felix Asokwah

  Felix
 • MIan Farhan

  MIan
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość